Vogëlushja në foto është një nga modelet më të njohura shqiptare

Personazhet e njohur së fundmi kanë publikuar foto nga fëmijëria. Një rikthim pas në kohë që përveçse i ka bërë nostalgjikë, ka nisur një lojë mes ndjekësve për të gjetur personazhin në fotot e publikuara. E fundit foto na vjen nga Elena Lika.

Image result for elena lika

Modelja e njohur ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto nga fëmijëria. Bjondja simpatike ka qenë po aq e ëmbël edhe në fëmijërinë e saj. Vihet re se ndryshimi i modeles me kalimin e kohës nuk është i madh. Ajo ka po të njëjtën hije që ka pasur që fëmijë. E qeshur dhe e lumtur shfaqet në këtë fotografi si për të na përcjellë pozitivitet të gjithëve.

Image result for elena lika

Share With:
Translate »
769 Views