Detaji që nuk e keni vënë re në lajmin e shtatzanisë dhe fotot pasuese të Xhensilës dhe Besit

Këngëtarja Xhensila Myrtezai është duke kaluar një eksperiencë të veçantë. Tashmë që është konfirmuar shtazënia e saj ajo ka poblikuar një foto ku shfaqet krah Besit dhe si gjithmonë mjaft të lumtur. Xhensila është më shumë se 5 muajshe dhe fëmija i tyre i parë do të jetë një vajzë. Çifti ka pohuar se ende nuk ka në menduar një emër për anëtaren më të re të familjes së tyre. Ajo që s’ka pikë dyshimi është se shtatzënia e ka zbukuruar akoma më shumë këngëtaren e preferuar të shqiptarëve. Ata kanë sjellë herë pas here foto nga liqeni i Comos, për këtë lajm të bukur, njësoj siç na sollën nga dasma e tyre.

Share With:
Translate »
916 Views