Vrau barbarisht vajzën e adoptuar, zbulohen mesazhet e frikshme të 31 vjeçarit në natën e fundit

Një instruktor palestre ka vrarë në mënyrë barbare vajzën e adoptuar, e cila ishte 18 muajshe.

Mësohet se Matthew Scully-Hicks, 31 vjeç e ka vrarë duke e dhunuar me forcë e duke i përplasur kokën foshnjen pasi nuk ka mundur ta mbajë.

Ajo vdiq katër ditë pasi u trondit në mënyrë të dhunshme e me një kafkë të thyer. Fqinjët kishin dëgjuar të bërtiturat dhe të sharat e çuditshme të tij dhe ishin tmerruar, me pas ato deshmuan ne polici kunder tij.

Disa nga mesazhet e tij para se të vrasë të bijën të cilat u lexuan në gjykatë janë këto:

Sonte i lodhur, është dita e parë me fëmijët e mi. Shkoi mirë por Elsie nuk po fled he siç duket unë do të jem në një natë të gjatë: (:( 🙁

Unë po kaloj nëpër ferr me Elsie. Kohët e ngrënies dhe gjumi janë makthi im më i keq. Ajo qëndron lart duke ulëritur për 10 minuta pa ndërprerje. Ajo sapo u ndal, por dyshoj se kjo është e fundit që do të dëgjoj sonte.

Unë nuk mund të pres më…. Nëse ajo vazhdon më tepër ne do të thërrasim një prift lol…

Share With:
Translate »
1077 Views