Xhensila, lum Besi që të ka! Ka qenë e bukur, por shtatzënia e ka bërë YLL me “5 cepa”

Xhensila duket mahnitëse në pritje të ëmbël!
Pasi lajmi për shtatzëninë e saj bëri bujë të madhe në mediat në vend, Xhensila dhe Besi nuk e mbajtën më të fshehtë dhe e pranuan publikisht se janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Xhensila është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, por na duhet ta pranojmë se ka marrë një nur shumë të bukur pas shtatzënisë e kjo duket fare mirë në foton e fundit të publikuar në Instagram.
Menjëherë vërshuan komentet pozitive të fansave të cilët nuk mund ta anashkalonin pa komentuar këtë foto të Xhensilës. Nuk kemi çfarë të shtojmë tjetër, përveç se t’i themi Besit që është shumë me fat për faktin që ka një femër si Xhensila në krah.

Share With:
Translate »
1013 Views