Xhensila qenka në muajin e pestë madje ka zbuluar edhe gjininë

Nuk ka më ansjë dyshim që aktori Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila do të bëhen prindër. Pavarësisht se prej kohësh lajmi është aluduar në media dhe asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht, miqtë dhe të afërmit e ciftit e kanë konfirmuar po kaq herët.

Këngëtarja është në muajin e pestë të shtatzënisë, ndërkohë që iconstyle.al, ka arritur të mësojë edhe gjininë e fëmijës, që është një vajzë.

Cifti që në shtator u celebrua në martesë, duket se tashmë po bëhet gati për një tjetër moment të rëndësishëm të jetës.

Share With:
Translate »
1140 Views