Xheraldina Vula kaq shumë e vuan humbjen e babait

Në pandemi, ajo ka humbur personin më të dashur e më të shtrenjtë në jetë, babain, me të cilin Xheri jetonte dhe ishte tejet e lidhur.

Gazetarja dhe prezantuesja e njohur e ka kujtuar disa herë babain e saj dhe gjithmonë me lot në sy, shkruan “Kosovarja”.

E njohur si e ëma e Ledrit, Xheri ka një lidhje të jashtëzakonshme me prindërit, të dy veteran të arsimit në Kosovë.

Ndryshe, Xheri këto kohë po e shijon në maksimum rriten e mbesës, Poem Blu.

Share With:
Translate »
34 Views