Ylli i Formula 1 bëhet baba për herë të dytë, jep lajmi përmes videos me fëmijën në krahë

Ylli i Formula 1 Niko Rosberg dhe bashkëshortja e tij, Vivian i kanë dhënë mirëseardhjen në jetë vajzës së tyre të dytë Naila këtë javë.

Ka qenë vetë Rosberg që ka konfirmuar lajmin në një video të publikuar në YouTube.

Në video ai shfaqet me vajzën e sapolindur, që i bashkohet vajzës së tyre të parë Alaia që ka lindur 2 vite më parë.

Share With:
Translate »
606 Views