Zajmina zbulon barkun e rrumbullakosur teksa kërcen: “Po i mësoj lëvizjet bebes time”

Këngëtarja Zajmina Vasjari ndodhet në muajin e gjashtë të shtatzënisë, por ajo ka befasuar me format e saj trupore.

Por ditën e sotme ajo ka habitur edhe më shumë ndjekësit në rrjetet sociale, ku ka publikuar një video duke kërcyer.

E veshur me streçe të zeza dhe gjysmë kanotiere, ajo ka nxjerrë barkun zbuluar. Po përtej lëvizjeve të cilat deri diku mund të quhen të guximshme për një shtatzënë, ra në sy barku i saj fare i vogël.

“Duke i mësuar disa lëvizje bebes sime”, shkruan Zai si diçiturë të videos.

Këngëtares i duket vetëm një rrumbullakësi e lehtë e barkut, aspak e ngjashme me atë të një gruaje që e ka kaluar më shumë se gjysmën e shtatzënisë.

Zajmina është e fejuar me një biznesmen në Tiranë, i cili merret me një sërë sipërmarrjesh.

Learning my baby some moves 😋🤙🏼 #musicaly

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

 

Share With:
Translate »
583 Views