Zbulohet gjinia e fëmijës në pritje të këngëtares shqiptare

Është tërhequr prej pak kohësh nga skena muzikore për t’iu dedikuar me kohë të plotë pritjes së ëmbël. Leonora Poloska dhe bashkëshorti i saj, Andin Randobrava, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë që do të vijë në jetë pas pak javësh. 

Edhe pse i kanë jetuar këto muaj larg kureshtjes mediatike, është zbuluar edhe gjinia e fëmijës. Nga burime të afërta me çiftin, Prive ka mësuar se Leonora do të bëhet nënë e një vajze. Madje, çifti kanë zgjedhur edhe emrin me të cilin do ta pagëzojnë foshnjën, por akoma nuk duan ta bëjnë publik derisa këngëtarja të lindë.

 
 

Share With:
Translate »
868 Views