Surpriza e ditëlindjes që la pa fjalë vogëlushen Tara

Dita e sotme pati kryefjalë vajzën e artistëve kosovarë Blero dhe Teuta, pasi sot shënohet ditëlindja e shtatë e saj. Prindërit padyshim që ishin të parët që e uruan, por nuk munguan edhe urime nga ato që e prisnim më pak, si Afrona, e dashura aktuale e babi Bleros. Dita e saj nuk kishte si të mbyllej më bukur sesa me surprizën që i ishte menduar. Sapo mësuam se Tara është fanse e Kidës, pasi kjo e fundit ishte qershia mbi tortë në fundin e festës së vogëlushes Tara. Video e mëposhtme sjell momentin e bukur, që me siguri Tara do ta mbajë mend gjatë.

Share With:
Translate »
1423 Views