12 VIP-at që njihen me njëri-tjetrin që fëmijë

Çdo njeri i famshëm dikur ka qenë një fëmijë i zakonshëm ose një adoleshent rebel. Dhe, natyrisht, ata kanë pasur miq. Por ja kush janë disa prej të të famshmëve që kanë qenë miq që kohë më parë. Ata mund të kenë ëndërruar për famë që fëmijë … A menduan ata se ëndrrat do të bëheshin realitet? 

Jessica Biel dhe Scarlett Johansson, 1998

Mayim Bialik dhe Jennifer Aniston, 1989

“Snoop Dogg ishte i gjatë, i dobët, dhe një klasë më sipër. Bleva hashash te ai,” kujton Cameron Diaz.

Elijah Wood dhe Macaulay Culkin, 1993

Elija me kolegun e tij të ri Scarlett, 1994

Miqtë e fëmijërisë: Tobey Maguire dhe Leonardo DiCaprio

Miq të ngushtë: Jada Pinkett Smith dhe Tupac Shakur

Leo përsëri: me Ivyann Schwan

Miq të mirë: Justin Timberlake dhe Ryan Gosling

Britney Spears dhe Christina Aguilera

Tom Cruise dhe Sean Penn, 1981

Eva Mendes i kërkon Alyssa Milano autograf, 1989

Share With:
Translate »
810 Views