2 javë pasi u bë nënë, Ilda Bejleri mahnit me format e saj trupore: Mami e re në qytet

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më të famshme në Shqipëri. Ajo është bërë nënë e një vajze të cilën e ka quajtur, Siena. Ajo ka lindur më datë 8 Gusht në Spitalin Hygeia, ku po atë ditë ndau foton e parë të vogëlushes së saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, e cila shfaqet mjaft elegante pas lindjes, e veshur me një fustan të zi e cila e ka shoqëruar me taka transparente dhe një çantë të kuqe.

Në foton e saj ajo ka lënë një mbishkrim e cila ka shkruar: “Mami e re në qytet”. Ajo ka marrë mjaft komente pozitive nga ndjekësit e saj.

 

 

Share With:
Translate »
75 Views