Një koleksion fotosh të rralla me vajzat e ekranit shqiptar në pritje të ëmël

Shtatzania është periudha më e bukur në jetën e një femre dhe si e tillë duhet të trajtohet me kujdes të veçantë, për tu mbajtur mend gjatë. Një ndihmesë për këtë, vitet e fundit kanë dhënë fotografët profesionistë të cilët kanë ruajtur përgjithmonë në celuloid momentet më magjike në jetën e një çifti. Vëmendje të veçantë zgjojnë shtatzanitë e vajzave të ekranit, që shpeshherë bëhen edhe frymëzim për fanset e tyre. Kidstime.al ka renditur disa nga momentet më pikante të vajzave të njohura në ekranet tona, gjatë pritjes së tyre të ëmbël, në foto të rralla, të cilat me kohën mund të kenë dalë nga memoria fotografike juaja. /Kids’Time/

Ornela Bregu

Adrola Dushi

Eralda Hitaj

Ledina Çelo

Anduena Llabani

Argjentina Ramosaj

Alketa Vejsiu

Fjolla Morina

Zaimina Vasjari

Jonida Aliçkolli

Estela Ujka

Çiljeta Xhilaga

Tuna Sejdiu

Aulona Musta

Lori Bala

Fatma Haxhialiu

Bora Zemani

Rezarta Shkurta

Aurela Gaçe

Jonida Shehu

Valbona Çoba

Jonida Maliqi

Sonila Meço

Ola Ahmetaj

Amarda Toska

Carmen Gjani

Inis dhe Ingrid Gjoni

Sara Hoxha

Vesa Luma

Suada Sherifi

Emina Cunmulaj

Nora Istrefi

Teuta Krasniqi

Edona Llalloshi

Ryva Kajtazi

Rudina Dembacaj

Adelina Ismaili

Rezarta Skifteri

Floriana Garo

Erisa Xhixho

Eneda Tarifa

Share With:
Translate »
3219 Views