Abeli, djali i Fiori Dardhës “sfidon” Snapchat-in me filtrat e tij

Abel, është emër i dëgjuar përsa u përket fëmijëve të figurave publike në Shqipëri. Ndryshe nga disa personazhe të tjerë që kanë vendosur të mos ekspozojnë fëmijët e tyre në rrjetet sociale, Fiori shpesh ndan grimca me djalin e saj. E fundit është kjo foto ku siç tregon moderatorja, Abel ka pikturuar atë dhe veten. Nuk e dimë nëse i vogli është frymëzuar nga filtrat e Snapchat por ajo që bie në sy është se ka vërtet talent për të pikturuar fytyrën. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
653 Views