Adelina Tahiri, një shtatëzënë seksi me bluzë transparente dhe barkun e rrumbullakosur

Prej disa javësh në media po qarkullon lajmi mbi shtatzëninë e këngëtares Adelina Tahiri.
Të gjithë kanë kuriozitetin ta shohin bukuroshen dhe të zbulojnë si duket ajo gjatë kësaj periudhe.


Ka qenë vet këngëtarja e cila ka publikuar në rrjetet sociale foto ngabditëlindjabe Big Mamës, ku shfaqet e veshur me të zeza, një bluzë transparente që i tregon qartë barkun e rrumbullakosur, pantallona të zeza lëkurë dhe sigurisht këpucë  të zeza me takë.
Adelina prej disa kohësh është shkëputur nga angazhimet muzikore e me ardhjen në jetë të fëmijës kjo pauzë duket se do të zgjasë edhe më shumë.

Share With:
Translate »
1141 Views