Alban Skënderaj humb njeriun më të dashur të jetës

Dita e sotme ka shënuar një datë të trishtë për këngëtarin Alban Skënderaj. E ëma e tij është ndarë nga jeta pas disa kohësh që luftonte me një sëmundje të rëndë. 
E ndjera ndodhej në Itali për të kuruar sëmundjen por fatkeqësisht nuk ia doli.
Ngushëllime Albanit dhe të gjithë familjarëve për humbjen e njeriut të tyre të dashur. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
785 Views