Alban Skënderaj zbulon pamjen më të ëmbël të mbrëmjes: E paçmueshme

Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit pamjen më të ëmbël krah vajzës së tij. Këngëtari i dashur për publikun ka publikuar një foto ku shfaqet me Amelinë në krah, duke i dedikuar fjalët më të veçanta. “E paçmueshme”, ka shkruar Albani në postin më të fundit ku duket se ka kaluar pasditen pranë më të dashurve të tij. Mesa duket Skënderaj ka zgjedhur që mbrëmjen e sotme t’ia dedikojë familjes së tij pavarësisht impenjimeve të shumta. Aktualisht Albani dhe Miriam janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë, ndërsa artisti është duke u përgatitur për koncertin recital të radhës ‘Nën yjet e Tiranës’.

Share With:
Translate »
522 Views