Angelina për shopping me fëmijët dhe në formë të shkëlqyer

Aktorja e njohur Angjelina Jolie kaloi një ditë të bukur bashkë me fëmijët e saj. Paparacët kishin fotografuar aktoren bashkë me fëmijët rrugës duke shijuar ditën pranë njëri-tjetrit. Ylli i Hollywood-it dukej mirë me shëndet bashkë me fëmijët Shiloh, Vivienne dhe Zahara, në Los Angeles. 42-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi dhe pas raportimeve për gjendje të keqe shëndetësore, ajo dukej në formë të mirë.

 

Share With:
Translate »
815 Views