Princi George ka ditëlindjen, Pallati Mbretëror publikon foton zyrtare të 4-vjetorit

Princ George sot mbush katër vjeç. Me rastin e ditëlindjes së djalit të tyre, Kate dhe William kanë publikuar një foto të George, traditë e përvitshme kjo nga Pallati Mbretëror. Në këtë imazh që çifti  ka publikuar, George shfaqet me një këmishë me vija dhe me një buzëqeshje të ëmbël. Ne cdo ditë e më shumë dashurohemi pas të voglit karagjoz. 

Share With:
Translate »
845 Views