Anita na sjell portretin familjar dhe fjalë zemre në ditën e parë të shkollës

Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, Anita Muçaj-Haradinaj ka uruar sot fillimin e vitit të ri shkollor të gjithë fëmijëve bashkë me bashkëshortin. Anita ka shkruar Trimi sot fillon rrugëtimin e tij në shtegun e gjatë të jetës. Ky është postimi i plotë: Sot filluam bashke vitin e ri shkollor!! Trimi filloi rrugetimin e tij ne shtegun e gjate te jetes!!! Te gjithe femijeve e posaqerisht femijeve qe bashke me Trimin tim sot per here te pare ulen ne bankat e shkolles ju uroj suksese!!! Mesimdhenesve ju uroj nje vit te mbare!!!

Share With:
Translate »
973 Views