Dukesha Kate shtatzënë me fëmijën e tretë, anulon takimin për shkak të gjendies shëndetsore

Dukesha e Kembrixhit Kate dhe princi William po presin fëmijën e tretë të tyre, ka konfirmuar sot (4 shtator) Pallati Kensington. Ata janë prindër të princit George 3-vjeç dhe princeshë Charlotte, 2-vjeç. Kate anuloi dhe një takim të planifikuar në qendrën e fëmijëve të Hornsey Road në Londër të hënën në mëngjes për shkak se vuan nga një sëmundje e rëndë hyperemesis gravidarum, nga e cila ka vuajtur edhe gjatë dy shtatëzanive të para.

Share With:
Translate »
1062 Views