Ardit Gjebrea buzëqeshje pafund me të voglën e tij

Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun.

Madje tashmë e gjithë familja e tij është bërë e njohur, duke filluar nga gruaja e tij Anila dhe Joni me Anën, dy fëmijët e këngëtarit.

Por duket se me Annën moderatori është shumë i lidhur. Ai së fundmi ka poatuar në foto në Instastoryn e tij ku duket se po shijon disa momente me vajzën e tij. Të dy duken mjaft të buzëqeshur.

Share With:
Translate »
751 Views