Armela e Big Brother në zi, humb njeriun e dashur të familjes

Nëse kujtojmë vajzat që morën famë të madhe brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, Armela Hyseni është një prej tyre. Publiku e pëlqeu shumë dhe kjo shihet ende ne rrjete sociale. Por përmes llogarisë së saj në Instagram ish-banorja e BBA ka dhënë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të njeriut më të dashur, gjyshit të saj.

“Do na mungosh gjyshi”, shkruan Armela duke bashkangjitur një emoji të mërzitur. Kjo humbje shihet te jetë mjaft e madhe per Hysenin pasi përmes rrjeteve sociale ka treguar se kishte një lidhje të ngushtë me të.

-640-0-5aa6ca1ccbb11.jpg

Share With:
Translate »
1182 Views