Arrestohet mësuesja e re, bëri seks me nxënësin e saj 13-vjeçar

Një mësuese nga Arizona është vënë në pranga pasi bëri seks me një nxënësin e saj 13-vjeçar.

27-vjeçarja Brittany Zamora ishte mësuese e klasës së 6-të dhe u vu në pranga pasi mamaja e një prej nxënësve të saj kapi mesazhet erotike që ajo i dërgonte djalit të saj të mitur.

U zbulua se ajo dhe nxënësi i mitur kishin kryer marrëdhënie seksuale në shkollë.

Fqinjët e saj nuk mund ta besonin lajmin e rëndë dhe nuk u kishte shkuar kurrë mendja se komshia e tyre ishte e aftë të bënte diçka të tillë.

Mendohet se Zamora ka kryer marrëdhënie seksuale edhe me nxënës të tjerë, por policia po pret përfundimin e hetimeve.

Share With:
Translate »
831 Views