Arsyeja e çuditshme përse Princi Harry nuk i propozon të dashurës për martesë

Princi Harry dhe e dashura e tij, Meghan Markle duken shumë po shumë të dashuruar. Nga momenti në moment të gjithë presim që princi t’i propozojë aktores. Por mos prisni kot. Ose të paktën deri në prill, mos thurni ëndrra. Thuhet se Princi William nuk do të hedhë hapin e  madh të propozimit, deri sa të vijë në jetë fëmija i tretë i William dhe Kate. Princi ose princesha, pritet të vijë në jetë në prill, kështu që pas këtij muaji dasma e çiftit nuk do të vonojë. Gjithsesi, ata kanë vendosur të bashkëjetojnë së bashku përpara se të martohen zyrtarisht.

Share With:
Translate »
679 Views