“Babi sapo kishte përfunduar shëtitjen…”, e bija viziton Jakup Krasniqin në Hagë

Vajza Jakup Krasniqit, Gresa Krasniqi, përmes një postimi në Facebook ka treguar për takimin e fundit që ka pasur me të atin, në Hagë

Gresa ka përshkruar takimin me të, teksa thotë se ndjen mall e krenari çdo ditë.

Vajza e Jakup Krasniqit: Babi është në katin e parë të shtëpisë, po  intervistohet prej orës 6 e 30 - Gazeta Express

“Në vizitën tonë të fundit në Hagë, babi sapo kishte përfunduar shëtitjen dhe erdhi në dhomën ku takohemi çdo herë.

Duart ende i kishte të ftohta, por perqafimet i ka të ngrohta gjithmonë. Sa shumë mall e krenari ndjejm per ty çdo ditë!”, ka shkruar ajo.

Vajza e Jakup Krasniqit me një postim prekës në ditën e lindjes së tij -  Bota Sot

Share With:
Translate »
13 Views