Befasohet Bebe Rexha! Gjen sozinë e të vëllait dhe nuk u beson dot syve, ngjashmëri e frikshme

Bebe Rexha së fundmi ka postuar në rrjete sociale një video që na ka habitur të gjithëve. Mbi të gjitha edhe vetë ajo është befasuar akoma më shumë pasi ka gjetur sohinë e të vëllait. Ajo ndodhej në avion teksa po udhëtonte për në Barcelonë dhe gjatë udhëtimit diçka i tërhoqi vëmendjen. Të gjithë po flinin përveç Bebes e cila e habitur filmon një mashkull që ngjan shumë me vëllain e saj dhe e drejton kamerën nga edhe nga i vëllai ku tregon se kanë ngjashmëri të madhe. Më poshtë do mund të shihni fotot dhe do habiteni edhe ju.

Share With:
Translate »
577 Views