Biberoni i fëmijës është bosh, historia e trishtë e Behije Bicakut | Video

Behije Bicaku është 38 vjeçe dhe nënë e 4 fëmijëve. Jeta nuk ka qenë aspak e lehtë për gruan që përveç varfërisë duhet të përballet edhe me sëmundjen, teksa prej kohësh vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Në videon e realizuar nga emisioni “Opinion” shihet ndër të tjera një detaj i dhimbshëm: nëna e ka bosh biberonin me të cilin mundohet të ushqejë fëmijën e vogël.

Share With:
Translate »
770 Views