Binjakët e Beyonce probleme shëndetësore, ende qëndrojnë në spital

Beyonce solli në jetë binjakët e saj, të hënën e kaluar. Por një javë pas lindjes, Beyonce dhe binjakët e saj vazhdojnë të qëndrojnë ende në spital. Sipas TMZ, doktorët nuk kanë dhënë ende aprovimin e tyre që të vegjlit e Beyonce të shkojnë në shtëpi për shkak të disa problemeve të vogla. Nga ana tjetër diva e muzikës pop,  Beyonce është në gjendje të mirë shëndetësore.  

Share With:
Translate »
822 Views