Kylie ruan me fanatizëm shenjën e fëmijërisë që ia shkaktoi Kendall

Kylie Jenner një nga motrat Kardashian ka publikuar një foto teksa mbështetej në pjesën e pasme të makinës së saj luksoze duke nxjerrë përpara aparatit fotografik këmbët e saj. Kjo gjë për të treguar me krenari shenjën e këmbës nga një aksident i fëmijërisë të cilin ka vendosur ta mbajë kujtim dhe të mos ia dorëzojë njërit prej kirurgëve plastikë. Këtë shenjë ylli i Kardashianëve e ka bërë teska luante me motrën e saj, modelen e njohur Kendall Jenner.

Share With:
Translate »
712 Views