Blogerja shqiptare shtatzënë, zbulon gjininë e fëmijës së tretë

Blogerja e njohur shqiptare, Estela Ujka na ka bërë të ditur para disa kohësh se është në pritje të ëmbël të tretë. E ftuar në ndarjen e çmimeve Kult, në një prononcim për emisionin “Jo vetëm modë”, Estela zbuloi edhe gjininë e fëmijës së tretë. Ajo tha se dy vajzat e saj do të bëhen me një motër të vogël. I urojmë shtatzani të mbarë dhe e vogla të vijë plot fat. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
969 Views