Bora Zemani dhe Arbori si dy shokë të ngushtë

Moderatorja, Bora Zemani, është edhe një nënë për tu marr shembull.

Siç dihet ajo ka një djalë, Arborin, me të cilin nuk mungojnë imazhe të përditshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka shkrepur disa derisa kanë qenë në ashensor së bashku.

Si një nënë që ia plotëson dëshirat të birit, kësaj radhe po bënte mimika qesharake në fytyrë njësoj me Arborin.

“Dite te mbare miq!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Share With:
Translate »
20 Views