Bubulina Krasniqi bëhet nënë për herë të parë

Bubulina Krasniqi është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka lindur në Prishtinë dhe ka sjellë në jetë një djalë të shëndetshëm. Mësohet se nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë. Ne i urojmë nga zemra prindërit e rinj Bubulina dhe Pëllumb dhe jetën e gjatë vogëlushit.

Share With:
Translate »
741 Views