Nuk e do besoni si e thërret Kastro Zizo djalin e tij…!

Kantautori i njohur shqiptar, Kastro Zizo, ka treguar gjithnjë një marrëdhënie mjaft të afërt me djalin e tij Dankan.

Kastro shumicën e rasteve e quan djalin e tij shok dhe një fakt i tillë vihet re edhe postimet e tij.

Këtë herë ai ka publikuar një foto në rrjete sociale një foto ku ata shfaqen së bashku dhe krahas saj ai ka shkruar: “ Me  Çimin”.

Share With:
Translate »
758 Views