Chiara Ferragni na zbulon gjininë dhe emrin e bebit që po pret

Chiara Ferragni është shtatzënë dhe fëmija i saj i parë do të quhet Leone. Lajmin e konfirmimit e ka dhënë një mik i çiftit. Duhet thënë që zërat mbi shtatzaninë e saj qarkullonin prej kohësh.  Që kur u ngjit në tapetin e kuq në Venecia 2017 sipërmarrësja me ndikimin më të mahd në botë u paraqit me një veshje Philosophy tëLorenzo Serafinit, duke treguar atë që mediat e quajtën “bark i theksuar”.

Chiara, së bashku me shokun e saj nuk kanë bërë asgjë për ta përgënjeshtruar, përkundrazi ka përhapur të dhëna në instagram, deri sa konfirmimi është lexuar qartë nga të gjithë.po flaism për videon që ka shpërndarë Carlo Menguccinga festimet e 28 vjetorit të Fedez, ku rreperiputh barkun e së fejuarës së tij

Nga ky moment “Ferragniz” janë bërë çifti i artë i famshëm Italian në botëduke krijuar zhurmë tek tabloidët që i ndjekin.. Në këtë pikë ne na mbetet vetëm t’i urojmë prindërit e rinj, duke pritur lajme të reja.

Share With:
Translate »
612 Views