Çifti i njohur shqipatar feston 4 vjetorin e lidhjes, dhurata e tyre nuk ka çmim…

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Dj Olti dhe balerina Lori Bala sot festojnë përvjetorin e 4 të lidhjes së tyre, por ndryshe nga cdo herë tjetër, sepse tashmë nuk janë më dy, por tre.. Këtë herë ka qënë babi Olti ai që ka ardhur mr një dedikim të ndjerë për bashkëshorten. Në një foto të postuar në instagram ku shihet familja e vogël ai shkruan: “Me shume se kaq dashuri nuk mund te merrja ne kte 4-vjetor ❤️ TE DUA SHUME @lori_bala dhe me shume akoma qe me mbushe jeten plot me kte zemren”

Por Olti nuk është mjaftuar me aq, ai i ka dhuruar Lorit një 4 gjigante të mbushur me lule.

 

Share With:
Translate »
1093 Views