Çiljeta Xhilaga bëhet nostalgjike, publikon foto kaq të ëmbla

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga është kthyer disa vite pas në kohë dhe ka publikuar fotot e saj të shtatzanisë, në kohën kur ishte në pritje të sillte në jetë djalin e saj Fernandon.

Çiljeta shfaqet në këtë foto me barkun të fryrë, ndërsa mban veshur një fustan të lirshëm e vezullues.

Pasi poston këtë foto në Instagram, këngëtarja shkruan: Dikur ishte tek barku ime…sot eshtë shoku im me i mirë, qumshti panda mamit vet”.

Komentet për këtë foto kanë qenë të shumta, duke i përcjellë këngëtares urimet më të mira për të dy.

Share With:
Translate »
799 Views