Dalvi mbush 2 vjeç, ja dhurata e vaçantë që mori

Dalvi, vogëlushi i këngëtarëve të njohur shqiptar, Silva Gunbardhi dhe Dafi Derti feston sot ditëlindjen e dytë. Sa shohim edhe nga foto, mami dhe babi kanë menduar tja bëjnë speciale këtë ditë të vecantë të birit duke i dhuruar një set profesional fotosh dhe… më e rëndësishmja nga makinë të vërtëtë në miniaturë, që kush ka djem, e kupton se cfarë domethënie ka kjo lloj dhurate. Pak ditë më parë, ndërsa edhe Ansi i Sinanit dhe Andrrës mbushi një vjec, mori një dhuratë të tillë. Të bëhesh 100 vjec Dalvi!

Share With:
Translate »
3913 Views