Deklarata e Julian Dedës për të birin do t’ju bëjë të reflektoni

Aktori i humorit Julian Deda, përveçse i suksesshëm në profesionin e tij, ai gëzon dhe një familje të shëndoshë. Ai është baba i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Ai na bën gjithmonë të qeshim me lot ndërsa sot të prekemi me fjalët prej babai.
Ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto me të birin ku shkruan: “Mund ta mbaj keshtu gjithe jeten, pa u lodhur.” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1066 Views