Detaje nga “baby shower” i djalit të Kristina Neranxit

Kristina Neranxi, sipërmarrësja simpatike, siç e dini është në pritje të ëmbël. Madje dimë që ajo po pret një djalë dhe emri që ka zgjedhur është Gabriel. Teksa ditët e lindjes po afrojnë, ditën e sotme ajo po feston “baby shower-in” e vogëlushit. Në videon më poshtë gjeni pak çaste nga atmosfera e krijuar. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1662 Views