Buna, vajza e Ermal Fejzullahut mbush 6 vjeç (Video)

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka tre fëmijë me bashkëshorten e tij Ariana. Buna, vajza e madhe dhe fëmija i dytë i familjes, sot feston 6 – vjetorin e lindjes. Ndryshe nga ditëlindja e Ansit, djalit të Sinan Hoxhës, Buna e ka festuar ditëlindjen në shtëpi me shokët e saj. Siç do ta shikoni në videon mëposhtë ajo duket e menduar teksa ndodhet pranë tortës. Çfarë dëshire po shpreh vallë? Mos dëshiron dhe ajo një fëmijë të katërt në familje ashtu si babi Ermali? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1223 Views