Detaje nga festa e pritjes së bebit të Tunës

Këngëtarja Altuna Sejdiu (Tuna), po përjeton periudhën më të bukur për një femër, shtatzaninë. Ajo është në ditët e fundit të këtij cikli dhe pritet të sjellë në jetë një djalë ashtu siç është bërë publike edhe më parë nga partneri i saj, Patris Berisha. Gjinia e fëmijës konfirmohet edhe nga festa private e pritjes së bebushit ku nuk mungon ngjyra bojëqielli. Vlen për tu përmendur se Tuna duket shumë në formë dhe tepër e lumtur!
Më poshtë janë disa foto nga atmosfera:

Share With:
Translate »
845 Views