E qeshura e Tian me babin Patris të zgjat jetën | Video

Tian, djali i këngëtares Tuna dhe Patris Berishës po rritet dita ditës. 
Si çdo fëmijë që ndryshon çdo ditë, herë kemi thënë që i ngan Tunës e herë Patrisit. Por kur vjen fjala për tek lumturia që ai të fal, nuk duam t’ia dimë për asgjë.
Sot, Tuna ka ndarë një video në “story-n” e saj në instagram ku Tian qesh me babin Patris. Shikoni videon mëposhtë dhe Tian do t’ju shtojë jetën. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1321 Views