Detaji në foton e të atit të Besa Kokëdhimës tërbon fansat

Besa Kokëdhuma ka humbur shumë pikë këtë herë.

Fansat nuk janë kursyer në komente negative ndërkohë që molla e sherrit ka qenë një foto e babait të saj, Koco Kokëdhimës.

Një foto e postuar nga zyra e të atit ka nervozuar fansat e Besës, të cilët janë ndjerë të neveritur nga mënyra sesi Besa doli dhe mbrojti kafshët me fanatizëm pak kohë më parë, por në foton e postuar në Instagram nga zyra e të atit e bën atë të bie në kontrast me atë që ka bëri.

Një postiqe ujku e shtruar në zyrën e Koço Kokëdhimës ka zemëruar fansat e Besës të cilët i kërkojnë asaj të fshije foton.

Share With:
Translate »
653 Views