Deti merr një tjetër jetë, mbytet 16-vjeçarja në Ksamil

Një 16-vjeçara është mbytur në ishujt e Ksamilit në Sarandë. Ende nuk bëhet identiteti i vajzës, por sipas informacioneve të para, dyshohet se është një shtetase e huaj. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me ngjarjen.

Share With:
Translate »
1290 Views