Djali i Hueyda El Saied, model për firmën prestigjoze franceze

Jo vetëm pamjen, që ia ka marrë kryekëput, por i vogli Gabriel duket se edhe në karrierë po ecën në hapat e të ëmës.

Pak ditë më parë showgirl-ja Hueyda El Saied ka publikuar foton e të birit, duke pozuar dhe stiluar për një firmë veshjesh franceze për fëmijë.

Gabrieli ka realizuar një set profesional fotografish të cilat në fakt mezi po i presim. Deri në momentin e publikimit të tyre, kënaquni më këto që ka shpërndarë Hueyda. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1675 Views