Do të qeshni me lot, princi karagjoz thyen disa herë protokollin e takimit

Një princ norvegjez ka thyer protokollin ndërsa po qëndronte në ballkon gjatë festimeve për ditëlindjen e 80-të të mbretit Harald dhe mbretëresha Sonja. Sverre Magnus nuk i dha rëndësi pozicionit në të cilin ndodhej por ja plasi të qeshurave së bashku me kushërijntë e tij. Lëvizjet e 11-vjeçarit u bënë virale nëpër rrjetet soociale duke ngjallur reagime të shumta, kishte nga ata që lëvizjet e tij i justifikonin me moshën por shumë të tjerë e cilësuan si të pacipë. 

Share With:
Translate »
2635 Views