E FUNDIT/ Arrestohet 26-vjeçari që vrau vëllanë në Dibër

Është arrestuar Florjan Tonuzi 26 vjeçari, që vrau me thikë vëllain e tij Benard Tonuzi 23 vjeç një natë më parë në Allajbegi të Maqellarës.

Autori ishte fshehur në një banesë të pa banuar të fshatit, ku gjatë kërkimeve të policisë ka tentuar të ikë me vrap, por është ndaluar nga vetë drejtori i policisë dhe shefi inkomisariatit.

Share With:
Translate »
198 Views