E martuar dhe me fëmijë, por homoseksuale: Reagon Vesa Luma

Në vitin 2015 ajo lidhi kurorë me bashkëshortin e saj dhe në 2016-ën u bë nënë për herë të parë.Mirëpo duket se këngëtarja e famshme shqiptare  Vesa Luma është bërë subjekt i dyshimeve për preferencat seksuale.

Siç ka treguar vetë ajo nëpërmjet një postimi në Insta Story, në internet gjendet një artikull në të cilin Vesa është bërë pjesë e një votimi ku persona të ndryshëm mund të votojnë nëse mendojnë se ajo është homoseksuale apo jo.

“OK, çfarë dreqin…”- shkroi Luma në postim, duke shprehur habinë por edhe nervozizmin e saj për zbulimin që bëri online.

Share With:
Translate »
3120 Views