Mirsa në shëtitjen e parë me vogëlushen e saj

Ajo ishte ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera në vend. Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike Mirsa Kërqeli e cila ka kohë që është shkëputur nga skena muzikore. Mirsa tani është përkushtuar më shumë ndaj familjes së saj dhe pak kohë më parë ajo është bërë nënë për herë të dytë e një vajze të cilën e ka pagëzuar me emrin Ana. Së fundmi Mirsa në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi shumë të ëmbël teksa mban në krahë vajzën e saj. Ajo këtu shihet e buzëqeshur duke shijuar çdo moment me Anën e vogël në shtëtijten e tyre.

Share With:
Translate »
865 Views